Presunúť na hlavný obsah
Jihomoravský
hokej
Vyhledat hráče
Další kraje:
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Český hokej
Novinky
Řády a směrnice
Dokumenty ke stažení
Registrační systém
Web Českého hokeje
Kalendář akcí Českého hokeje
KVV a komise
Krajský výkonný výbor (KVV)
Sportovně-technická komise (STK)
Disciplinární komise (DK)
Komise rozhodčích (KR)
Komise mládeže (KM)
Trenérsko-metodická komise (TMK)
Krajská dozorčí rada (KDR)
Úřední zprávy
Články
Dokumenty
Soutěže
Rozpis soutěží
Utkání
Tabulky
Statistiky hráčů
Kluby
VTM
VTM U14
VTM U15
VTM ZSV U14
VTM ZSV U15
Rozhodčí
Jak se stát rozhodčím
piskejhokej.cz
Delegace
Dokumenty
Fotogalerie
Další kraje:
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Rozpis
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
Soutěž
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína
Liga dorostu
Liga starších žáků "A"
Liga starších žáků "B"
Liga mladších žáků "A"
Liga mladších žáků "B"
Soutěž 5. tříd Jihomoravského kraje
Soutěž 4. tříd Jihomoravského kraje
Soutěž 3. tříd Jihomoravského kraje
Soutěž 2. tříd Jihomoravského kraje
Regionální liga juniorů
Liga dorostu
Část
Regionální liga juniorů 2021/22 sk. 11-12
Regionální liga juniorů 2021/22 – nadstavbová sk. 16
Regionální liga juniorů 2021/22 – o umístění sk. 22
Regionální liga juniorů 2021/22 – o umístění sk. 23
Regionální liga juniorů 2021/22 - play-off
Tým
Všechny týmy
HC Benátky n.J.
HC Bobři Val. Meziříčí
HC Frýdek-Místek
HC Lvi Břeclav
HC Náchod
HC Opočno
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
HC Spartak Choceň
HC Tábor
HC Černí vlci
HC ŠKODA PLZEŇ B
HCM Jaroměř
HK Kroměříž
HK Nový Jičín
HOKEJ Uherský Ostroh
Hokejový klub Opava s.r.o.
Loko. Česká Třebová
SK H.Slavia Třebíč
SK Prostějov 1913, spolek
SK Třebechovice p.O.
TJ Lanškroun
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
7. KOLO
Číslo zápasu
Datum
Domácí
Skóre
P,SN
Hosté
Z2620
18.02.2022 19:00
HK Nový Jičín
2:8
HC Frýdek-Místek
Více
Z2621
20.02.2022 14:15
HOKEJ Uherský Ostroh
3:6
HK Kroměříž
Více
Z2619
20.02.2022 16:00
HC Orli Znojmo-mládež, z.s.
6:7
SK Prostějov 1913, spolek
Více