Výsledky druhých turnajů VTM v sezoně 2022/23

Projekt Výchova talentované mládeže má za sebou druhou sérii turnajů v kategorii U15. Výběry nadaných hráčů z jednotlivých krajů se tentokrát sešly v Plzni, Skutči a Uničově. Termín další série VTM turnajů je 21. listopad 2022.

V Plzni se nevíce dařilo výběru Libereckého kraje, který ve finále porazil Středočeský kraj 4:1. Ve Skutči zvítězil výběr Vysočiny a v Uničově se z prvenství radoval Moravskoslezský kraj, který v souboji o zlato přehrál Jihomoravský kraj.

Projekt VTM, který je určen pouze pro hráče s oprávněním v budoucnu startovat za reprezentační týmy ČR, funguje už od roku 2015. Hlavním cílem letošního ročníku je umožnit vybraným hráčům v předreprezentačním věku utkat se v konkurenci nejlepších svých vrstevníků v utkáních na nejvyšší možné úrovni věkové kategorie U15. Více informací o projektu najdete v sekci VTM.

Výsledky druhých turnajů VTM U15

Západ – v Plzni

Plzeňský kraj – Středočeský kraj 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 21. Theodore (Popovych) – 32. Hanyš (Hora), 42. Müller (Klempíř).

Ústecký kraj – Liberecký kraj 3:11 (1:1, 1:6, 1:4)
Branky a nahrávky: 13. Heller (Slavík), 28. Vladař (Kváš, Petružálek), 34. Slavík – 12. Šafařovský (Kučera, Svoboda), 18. Choma (Hrabčák), 23. Choma, 24. Krajdl (Šejc), 25. Svoboda (Vaněček), 27. Šafařovský (Vaněček, Kučera), 30. Krajdl (Fiala), 35. Mairich (Krajdl, Zeman), 37. Šejc (Krajdl, Vaněček), 38. Choma (Kříž), 44. Fiala (Svoboda).

O 3. místo: Plzeňský kraj – Ústecký kraj 6:3 (2:2, 4:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Theodore (Sokol, Šulan), 12. Sokol (Popovych), 23. Theodore (Šimánek), 29. Fodor (Bělík, Sokol), 29. Maxa (Tománek, Fiala), 30. Šulan (Sokol, Bělík) – 3. Smetana (Beran), 5. Petružálek (Kváš), 31. Slavík (Novák).

Finále: Středočeský kraj – Liberecký kraj 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 24. Hanyš (Toms) – 23. Vaněček, 31. Šejc (Krajdl), 35. Hrabčák (Baksalary, Šmucr), 37. Zeman.

Střed – ve Skutči

Pardubický kraj – Kraj Vysočina 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 21. Vaško (Novák), 38. Řehořek (Neruda) – 20. Katolický (Lédl), 44. Egart (Katolický, Kopecký), rozh. nájezd Egart.

Jihočeský kraj – Hlavní město Praha 0:6 (0:1, 0:5, 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Cvikl (Richter), 19. Švancar (Holejšovský), 20. Richter (Cvikl), 25. Chylík, 25. Chylík (Skyba), 26. Pelikán (Burda, Richter).

O 3. místo: Pardubický kraj – Jihočeský kraj 3:2 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 16. Řehořek (Katzer), 40. Koudelka (Joska), rozh. nájezd Koudelka – 10. Mařík (Svoboda), 34. Mařík (Schmied).

Finále: Kraj Vysočina – Hlavní město Praha 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Katolický (Egart), 28. Nejedlý (Egart), 45. Kachlíř (Katolický) – 21. Chylík (Holejšovský).

Východ – v Uničově

Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Ryšavý (Kočara, Černý) – 25. Čermák (Ruml, Daněk), 28. Kukleta (Daněk, Slívko), 42. Šichtař (Kaňa).

Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 2:8 (1:0, 0:2, 1:6)
Branky a nahrávky: 2. Dubrava (Židlík, Švejcar), 39. Kočica (Škrip, Dastych) – 16. Weiss (Řehák, Řípa), 18. Weiss (Řehák, Řípa), 33. Glos (Weiss, Řípa), 34. Weiss (Řípa, Řehák), 36. Žídek (Šebesta, Vrůbel), 42. Svozil (Man, Michalík), 43. Vrůbel (Žídek, Michalík), 44. Weiss (Řípa, Řehák).

O 3. místo: Olomoucký kraj – Zlínský kraj 6:4 (1:2, 4:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 4. Sekanina (Koryčanský), 18. Sekanina (Koryčanský), 20. Vyroubal (Kováč), 21. Špičák, 24. Brym (Koryčanský), 45. Koryčanský – 3. Vlk (Kočica), 5. Kočica (Vlk), 18. Škrip (Sedláček), 32. Vlk (Malý).

Finále: Jihomoravský kraj – Moravskoslezský kraj 3:4 (0:3, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 28. Kukleta (Ruml), 36. Ruml (Daněk), 44. Prchal (Kaňa) – 1. Řehák (Řípa, Weiss), 5. Řípa (Řehák), 9. Řehák (Niemczyk), 20. Zahradníček (Vrůbel, Lyčka).

Aktuální články

Úřední zprávy

  • Články

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína
# Tým Z Skóre Body
1 TECHNIKA HOCKEY BRNO TECHNIKA HOCKEY BRNO 12 92:33 35
2 HOKEJ Uherský Ostroh HOKEJ Uherský Ostroh 12 72:45 27
3 HK Kroměříž HK Kroměříž 13 60:47 26
4 Dynamiters Blansko HK Dynamiters Blansko HK 13 70:48 21
5 HC Lvi Břeclav HC Lvi Břeclav 13 64:65 19
6 HC SPARTAK Uherský Brod 12 53:57 16
7 HC Uherské Hradiště HC Uherské Hradiště 13 57:87 15
8 HC Brumov-Bylnice HC Brumov-Bylnice 12 55:73 13
9 SHKM Hodonín 12 40:70 9
10 HC Boskovice HC Boskovice 12 44:82 5