Výsledky voleb do KVV JM ČSLH na další čtyřleté období (2020-2024)

     Čtyřleté funkční období jihomoravské KVV skončilo letos v květnu 2020. Proto bylo nutné uspořádat nové volby pro roky 2020-2024 a zvolit předsedu KVV, předsedu Dozorčí rady a také další členy KVV.

     O post předsedy KVV letos usilovali 2 kandidáti. Jednak dosavadní předseda KVV Pavel Kubica, jednak pan Oldřich Kališ, dosavadní člen KVV a předseda Trenérsko-metodické komise. Po veřejném hlasování delegátů s právem volebním (účastnilo se jich 20), byl do vedení KVV zvolen staronový předseda Pavel Kubica, který tak znovu získal důvěru pokračovat v dalším čtyřletém volebním období na pozici předsedy jihomoravské KVV. Započne tak již svoje třetí volební období v řadě.

Členy KVV se po hromadné volbě jako celku stali: Rudolf Cakl, Otakar Čajka, Jiří Mifek, Rudolf Potsch, Libor Purš, Vítězslav Sklenář.

     Volba předsedy Dozorčí rady měla také 2 kandidáty. O své již třetí znovuzvolení v řádě se ucházel dosavadní předseda Ing., Mgr. Tomáš Brabec. Druhým kandidátem byl pan Josef Regec. Zde po veřejném hlasování delegátů došlo na pozici předsedy ke změně, když byl do čela Dozorčí rady zvolen pan Josef Regec.

Členy Dozorčí rady se pak po volbě delegátů stali pánové Richard Němec a David Scheiner.

 

     O složení členů jednotlivých komisí vás budeme informovat jakmile budou ustavené.

 

Volby se konaly dne 28.5.2020 v hale Rondo v Brně.