Výsledky pátých turnajů VTM v sezoně 2022/23

Projekt Výchova talentované mládeže má za sebou pátý díl ze série miniturnajů krajských výběrů ve skupinách Západ, Střed a Východ. Druhou lednovou neděli už se hrálo pouze na dvou stadionech – v Liberci, kde zvítězil výběr domácího libereckého kraje, a Písku, kde se z prvenství radovali talentovaní zástupci z české metropole.

Úvodní část sezony 2022/23 je tedy v rámci projektu VTM historií. Všechny akce posloužily trenérům i hokejistům jako příprava na první vrchol sezony pro hráče kategorie U15 - Olympiádu dětí a mládeže v Královéhradeckém kraji (23. až 26. ledna ve Vrchlabí a Trutnově).

Výsledky pátých turnajů VTM U15

Západ – v Liberci

Plzeňský kraj – Středočeský kraj 3:2 po nájezdech (2:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Tománek (Stejskal, Maxa), 10. Stejskal (Šulan), rozh. nájezd Tománek – 4. Churáček (Nedorost, Hora), 41. Hrouda (Hanyš).

Liberecký kraj – Karlovarský kraj 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Bělohorský (Baksalary, Tureček), 44. Bělohorský (Šejc, Krajdl).

O 3. místo: Středočeský kraj – Karlovarský kraj 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Hrouda (Müller, Novák), 29. Hanyš (Hora, Churáček), 41. Klempíř (Borkovec, Nedorost) – 26. Franc (Vaníček, Pech).

Finále: Liberecký kraj – Plzeňský kraj 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Bělohorský (Sanejstr), 42. Hrabčák (Bělohorský, Šejc), 45. Sanejstr (Baksalary) – 20. Brož (Theodore).

Střed – v Písku

Jihočeský kraj – Hlavní město Praha 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 6. Slabý (Pufr, Mařík), 28. Mařík (Tramba) – 15. Švancar (Hörnig), 29. Švancar (Hörnig), 33. Hoznourek (Huk, Švancar), 32. Pelikán (Hess), 43. Švancar (Huk).

Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Vaško (Řehořek), 25. Novák (Joska), 26. Šurc (Katzer), 34. Kovář, 36. Šurc (Katzer).

O 3. místo: Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Strachota, 21. Strachota, 29. Mařík (Novotný, Pufr), 44. Strachota (Slabý, Svoboda) – 4. Koklar (Klíma), 6. Klíma (Koklar).

Finále: Hlavní město Praha – Pardubický kraj 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Huk (Švancar), 34. Vrzal (Hartman), 35. Hartman (Hörnig), 36. Hoznourek (Švancar) – 12. Řivnáč (Vaško), 16. Vaško (Kovář).

Tabulky skupin projektu VTM - součet turnajů v sezoně 2022/23

Západ

 Kraj1. místa2. místa3. místa4. místaSoučet
umístění
SkóreBody
1. Liberecký 2 2 0 0 6 29:15 10
2. Ústecký 2 0 0 2 10 22:29 6
3. Plzeňský 0 1 3 0 11 27:22 5
4. Karlovarský 1 1 0 2 11 15:22 5
5. Středočeský 0 1 2 1 12 20:24 4

Střed 

 Kraj1. místa2. místa3. místa4. místaSoučet
umístění
SkóreBody
1. Praha 2 1 0 1* 8* 26:9 8
2. Vysočina 1 2 0 1 9 22:29 7
3. Královéhradecký 1 1 1 1 10 23:21 6
4. Jihočeský 1 0 2 1 11 24:25 5
5. Pardubický 0 1 2 1 12 18:28 4

* neúčast na 4. turnaji je do tabulky započítána jako 4. místo

Východ

 Kraj1. místa2. místa3. místa4. místaSoučet
umístění
SkóreBody
1. Jihomoravský 2 2 0 0 6 32:22 10
2. Moravskoslezský 2 1 1 0 7 36:21 9
3. Zlínský 0 1 2 1 12 30:34 4
4. Olomoucký 0 0 1 3 15 19:40 1

Aktuální články

Úřední zprávy

  • Články

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína
# Tým Z Skóre Body
1 TECHNIKA HOCKEY BRNO TECHNIKA HOCKEY BRNO 18 132:55 50
2 HOKEJ Uherský Ostroh HOKEJ Uherský Ostroh 19 125:75 42
3 HK Kroměříž HK Kroměříž 19 83:71 35
4 HC Lvi Břeclav HC Lvi Břeclav 19 99:85 34
5 HC SPARTAK Uherský Brod 19 91:85 29
6 Dynamiters Blansko HK Dynamiters Blansko HK 19 93:79 26
7 HC Brumov-Bylnice HC Brumov-Bylnice 18 75:114 19
8 HC Uherské Hradiště HC Uherské Hradiště 19 78:131 18
9 SHKM Hodonín 19 69:118 15
10 HC Boskovice HC Boskovice 19 85:117 14