Výsledky čtvrtých turnajů VTM v sezoně 2022/23

Čtvrtá letošní akce projektu Výchova talentované mládeže v kategorii U15 je historií. Turnaje krajských výběrů se tentokrát uskutečnily v Benátkách nad Jizerou, Ledči nad Sázavou a Hodoníně.

Výsledky čtvrtých turnajů VTM U15

Západ – v Benátkách nad Jizerou

Středočeský kraj – Ústecký kraj 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 43. Churáček (Toms) – 12. Danihelka, 28. Gombár (Kharboutli, Kváš), 29. Horák (Danihelka), 43. Churáček (Toms), 45. Vladař (Mareš).

Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 15. Vaníček (Bauer), 26. Kyncl (Vaníček), 33. Benda (Franc, Skála), 43. Nešvera (Mähler, Krček) – 39. Matějka (Sokol), 41. Bartuška (Čermák).

O 3. místo: Středočeský kraj – Plzeňský kraj 3:6 (2:3, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 9. Janda (Rambousek), 14. Čížek, 44. Churáček (Krejza) – 1. Trefný, 3. Trefný (Chasák), 4. Trefný (Theodore, Reisnecker), 25. Matějka (Bartuška), 36. Theodore (Kamas, Trefný), 39. Matějka (Stejskal).

Finále: Ústecký kraj – Karlovarský kraj 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Kváš, 21. Kharboutli (Kváš), 31. Vladař (Sedláček, Mareš), 45. Kváš (Gombár) – 9. Žalud (Kyncl).

Střed – v Ledči nad Sázavou

Pardubický kraj – Kraj Vysočina 2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 17. Palán (Kovář), 17. Kovář (Palán) – 1. Čapek (Brožek), 17. Lukáš (Lisý), 31. Hrodek (Kachlíř), 36. Kachlíř (Lukáš, Forst), 43. Makovec (Egart, Čapek).

Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 3:6 (0:2, 3:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 16. Katzer (Šimonek), 26. Kovář (Jindřichovský), 27. Kovář (Raďák) – 2. Dostálek (Klíma), 5. Pavelka (Šedivý), 16. Bulat (Vondruška), 31. Studnický (Vondruška), 42. Klíma (Vencl), 42. Bulat (Koklar).

Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 29. Hájek (Brožek, Hrodek) – 6. Bulat (Vencl), 23. Šedivý (Mihulka), 29. Dostálek.

Východ – v Hodoníně

Jihomoravský kraj – Zlínský kraj 6:2 (1:0, 2:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 8. Tomek (Kukleta), 23. Prchal (Hartl), 30. Hartl (Prchal), 35. Prchal, 37. Slívko, 42. Beroun (Tomek, Kukleta) – 39. Židlík (Sedláček), 42. Dastych (Švejcar).

Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 3. Trnka (Glos), 13. Douda (Byrtus), 28. Douda (Marek), 32. Svozil (Glos, Byrtus), 37. Planka (Řehák) – 30. Slováček (Ryšavý), 34. Slováček (Kočara), 45. Pekr (Ryšavý, Veselý).

O 3. místo: Olomoucký kraj – Zlínský kraj 3:7 (0:2, 1:2, 2:3)
Branky a nahrávky: 24. Slováček (Brym), 37. Slováček (Ryšavý), 45. Ryšavý (Slováček, Kováč) – 13. Židlík (Janeba), 15. Kočica (Židlík), 17. Židlík (Kočica, Janeba), 24. Janeba (Židlík, Řepka), 36. Němec (Kočica), 44. Švejcar (Sedláček), 44. Janeba (Švejcar).

Finále: Jihomoravský kraj – Moravskoslezský kraj 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 19. Kukleta, 34. Šichtař (Hartl) – 7. Weiss (Řehák), 15. Vrůbel (Glos, Svozil), 36. Žídek (Trnka), 45. Michalík.

Aktuální články

Úřední zprávy

  • Články

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína
# Tým Z Skóre Body
1 TECHNIKA HOCKEY BRNO TECHNIKA HOCKEY BRNO 18 132:55 50
2 HOKEJ Uherský Ostroh HOKEJ Uherský Ostroh 19 125:75 42
3 HK Kroměříž HK Kroměříž 19 83:71 35
4 HC Lvi Břeclav HC Lvi Břeclav 19 99:85 34
5 HC SPARTAK Uherský Brod 19 91:85 29
6 Dynamiters Blansko HK Dynamiters Blansko HK 19 93:79 26
7 HC Brumov-Bylnice HC Brumov-Bylnice 18 75:114 19
8 HC Uherské Hradiště HC Uherské Hradiště 19 78:131 18
9 SHKM Hodonín 19 69:118 15
10 HC Boskovice HC Boskovice 19 85:117 14